pdf-html

Küpsistepoliitika

Küpsised veebilehel Hidemyphone.ee

Me kasutame tõesti küpsiseid. Neist on selgesti abi. Me käsitleme seda tõsiselt ja me usume, et teie teavitamine

sellest, et me teie andmeid kasutame, on eetiline. Kõnealune poliitika sisaldab põhjalikku ülevaadet küpsistest veebilehel hidemyphone.ee.

Miks kasutab Hidemyphone.ee küpsiseid?

Me kasutame neid selleks, et pakkuda meie veebilehe külastajatele parimat kogemust. See tehnoloogia tagab selle,

et te näete varem enda poolt kasutatud valuutat ja keelt, järgite oma eelmiste päringutega seotud uuendusi jne. Seega pakub Hidemyphone teile kasutajapõhist teavet. See säästab aega ja optimeerib teenust. Lisaks panustavad küpsised

konto turvalisusesse. Meie teenuste kasutamist jätkates nõustute te küpsiste kasutamisega.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail. Veebileht salvestab selle külastuse ajal teie seadmesse, et pidada teie täiendava mugavuse jaoks meeles mõningaid toiminguid ja seadeid. Küpsised võivad sisaldada sisselogimisandmeid, keelt, fondi suurust ja muid eelistusi, mis salvestatakse teie seadmesse, ja mida ei pea uuesti sisestama.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Veebilehel hidemyphone.ee leidub kahte tüüpi küpsiseid: püsi- ja seansiküpsised. Püsiküpsis tunneb teid ära ja tervitab teid eelseadistatud eelistustega. Püsiküpsis jääb teie veebilehitsejasse ja ühendub külastuse ajal veebilehega. Seansiküpsised kestavad vaid seni kuni kestab seanss (tavaliselt kas veebilehe konkreetne külastus või veebilehitseja seanss).

Kasutamise põhjused

-Autentimine

-Turvalisus

-Täiustamine

küpsised näitavad teile õigeid andmeid ja seda teie keeles ning vastavalt teie seadistustele.

küpsised toetavad meie turvalisusega seotud funktsioone ja aitavad meil teie andmete kaitsmiseks pahatahtlikku tegevust või rikkumisi tuvastada.

küpsised aitavad meil teie kogemusest õppida ja oma teenust täiustada.

Kuidas seda hallata

Soovi korral saate oma küpsiseid hallata – üksikasjade jaoks vaadake veebilehte aboutcookies.org. Näiteks saate kõik küpsised oma seadmest kustutada ja oma veebilehitseja seadeid muuta. Ent kui te seda teete, peate te võib-olla mõningaid eelistusi käsitsi kohandama iga kord kui te mõnda veebilehte külastate. Lisaks pange tähele, et sellisel juhul mõned teenused ja funktsioonid ei toimi.